fbpx

Mārtiņš Oliņš

Mārtiņš ratiņkrēslā pārvietojas jau kopš 16 gadu vecuma. Mārtiņš vienmēr ir bijis aktīvs, nodarbojas ar veikbordu, piedalās maratonos, šobrīd ir aizrāvies ar profesionālo riteņbraukšanu (Handbike) un gatavojas dalībai paraolimpiskajās spēlēs 2024. gadā Parīzē.
Par īstenu Sniegadraugu Mārtiņš kļuva, kad ieguva savu pirmo slēpošanas pieredzi Norvēģijā 2019. gadā Camp Spinal nometnē Lillehamerā. Tur norvēģu speciālistu vadībā Mārtiņš piecu dienu laikā iemācijās patstāvīgi slēpot un izmantot pacēlāju. Nākamajā nometnē 2020. gadā Mārtiņš pats jau bija mentors jaunajiem dalībniekiem un sniedza “insaidera” padomus gan par slēpošanas tehniku, gan pārējo darbošanos uz kalna.
Žagarkalnā Mārtiņš slēpo pilnīgi patstāvīgi, izmanto sporta sēdslēpi un ļoti priecājas par atbalstītāju sagādāto inventāru.
Mūsu projektā Mārtiņš ir gatavs strādāt ar tiem, kam nepieciešams padoms un atbalsts no pieredzējuša slēpotāja. Bieži vien gadās, ka iesācējs jūtas nedroši, jo situācija ir jauna un vide nepazīstama, un tieši pieredzējuša slēpotāja padoms uz kalna vai saruna pa telefonu var padarīt pirmos soļus daudz komfortablākus.


Ja vēlies ar Mārtiņu sarunāt tikšanos uz kalna vai telefonisku konsultāciju, lūdzu raksti epastu uz martins.olins@inbox.lv